مجله اینترنتی Info Panel
 
:::مجــله ای بــرای هــمه ایــرانــیان:::

اخبار

موبایل

کامپیوتر

دوربین اتومبیل
دانلود موزیک
عکس آشپزی

مدل لباس

سلامت

خواص خوراکی ها

 فرصتهای شغلی

 فروشگاه


Make your flash banner free online
 

مردم ایران انتظار دارند که تصاویر چهره و هویت تروریستهای ملعون هرچه سریعتر از رسانه ملی پخش گردد.

با توجه به اینکه تروریستها در میدان بهارستان تردد داشتند و از گیت های بازرسی مجلس عبور کرده اند و در این مناطق صدها دوربین نصب شده است ، شناسایی این افراد باید کار آسانی باشد

جزئیات جدیدی درباره هویت تروریست های تهران توسط سردار نجات بیان شد. جانشین سازمان اطلاعات سپاه در اظهارات خود به سن داعشی های تهران اشاره کرد. نکته قابل توجه در سخنان وی، جوانی تروریست های داعشی تهران است... بر این اساس، این افراد بین 20 تا 25 ساله بوده اند...آرمان نوشت: جانشین سازمان اطلاعات سپاه با بیان این که آمریکایی‌ها و رژیم سعودی برای انجام اقدام تروریستی در تهران دستور داده بودند، گفت: سپاه پاسداران هم از تروریست‌ها و هم از دستوردهندگان به آنها انتقام خواهد گرفت.
سردار محمدحسین نجات در تشریح حوادث تروریستی در تهران اظهار داشت: 3نفر تروریست که میانگین سن آنها بین 20 تا 25 سال بود، صبح دیروز حدود ساعت 10 و 15 دقیقه در پوشش این که می‌خواهند با نمایندگان مردم ملاقات کنند، به درب مراجعات مردمی ساختمان مجلس شورای اسلامی مراجعه کردند.
نجات ادامه داد: از آنجا که این افراد بسته‌ای همراه خود داشتند، محافظ درب ورودی به آنها مشکوک شده و موقعی که می‌خواست آنها را بازرسی کند، این افراد با محافظ درگیر می‌شوند و او را به شهادت می‌رسانند. وی تصریح کرد: تروریست‌ها سپس بلافاصله وارد سالن مربوط به مراجعات مردمی می‌شوند و همانطور که می‌دانید در آن سالن همیشه تعدادی افراد حاضر هستند که خواستار دیدار و ملاقات با نمایندگان هستند و اگر آن نماینده در صحن پارلمان حضور نداشته باشد، آنها در دفتر کار با نماینده ملاقات می‌کنند. 
جانشین سازمان اطلاعات سپاه افزود: این تروریست‌ها بلافاصله بعد از این که وارد این سالن می‌شوند مردم را به رگبار می‌بندند که متأسفانه تعدادی از هموطنان بیگناه ما در این محل مراجعات مردمی به شهادت می‌رسند. سردار نجات با بیان این که تروریست‌ها مسلح به مسلسل و تعداد قابل‌توجهی کیف خشاب بودند، گفت: آنها می‌خواستند وارد ساختمان مجلس شورای اسلامی شوند که با اقدام به‌موقع نیروهای حفاظت مجلس روبرو می‌شوند و نمی‌توانند وارد منطقه‌ منتهی به ساختمان پارلمان شوند و برای همین مجبور می‌شوند به یکی از طبقات ساختمان مراجعات مردمی پناه ببرند که در آنجا در مواجهه با کارمندان، تعدادی از این عزیزان را هم به شهادت می‌رسانند. 
وی خاطرنشان کرد: با اطلاع به یگان عملیات ویژه حفاظت سپاه، بلافاصله این یگان وارد شده و با کمک و پشتیبانی نیروی انتظامی، ظرف حدود یک ساعت این تروریست‌ها را که مجبور شده بودند در یکی از این طبقات مخفی شوند، به محاصره درمی‌آورند که در مواجهه با یگان ویژه هر 3 تروریست به هلاکت می‌رسند. جانشین سازمان اطلاعات سپاه خاطرنشان کرد: تقریبا همزمان با این عملیات تروریستی، دو نفر تروریست دیگر نیز در حرم امام(ره) اقدام به عملیات کرده و وارد کفشداری شدند و همان‌طور که می‌دانید، مأموران کفشداری از نیروهای داوطلب مردمی هستند.
سردار نجات ادامه داد: تروریست‌ها یک نفر را در اینجا به شهادت رساندند و سپس نیروهای انتظامی آنها را تعقیب کرده و با آنها درگیر شدند که طی آن، یکی از تروریست‌ها اقدام به انفجار انتحاری کرده و دیگری هم به دست مأموران کشته می‌شوند که در اثر انجام انفجار انتحاری نیز چند نفر از مردم و زوار حرم زخمی می‌شوند. وی گفت: این دو اقدام یک هفته بعد از جلسه مشترک آمریکا با سران یکی از دول مرتجع منطقه صورت گرفت که هم آمریکا و هم این دولت طبق اسناد، به وجود آورنده داعش هستند.
طبقه بندی: خبر، 
توسط کیانوش
برچسب ها: هویت تروریست های تهران، هویت تروریست های حادثه تهران، جزئیات جدید درباره هویت تروریست های تهران، داعشی های تهران چند ساله بودند؟،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مجله اینترنتی Info Panel می باشد.
قالب وبلاگقالب وبلاگ