مجله اینترنتی Info Panel
 
:::مجــله ای بــرای هــمه ایــرانــیان:::

اخبار

موبایل

کامپیوتر

دوربین اتومبیل
دانلود موزیک
عکس آشپزی

مدل لباس

سلامت

خواص خوراکی ها

 فرصتهای شغلی

 فروشگاه


Make your flash banner free online
 

پیش فروش خودرو ساندور استپ وی با موعد تحویل آذر و دی ماه سال جاری از ساعت 11 امروز 26 شهریور ماه آغاز شد.آغاز فروش اینترنتی ساندرو استپ وی از امروز با پیش پرداخت 27 و 24 میلیون تومانی (+جزئیات و جدول)

تقی زاده معاون بازاریابی و فروش  سایپا هفته گذشته از فروش این این محصول خبر داده بود که امروز نیز از ساعت 11 صبح فروش اینترنتی این خودروی پر طرفدا رسما  آغاز شد.

بر اساس این گزارش مبلغ پیش پرداخت برای خرید ساندروی استپ وی اتوماتیک  27 میلیون تومان و برای ساندروی دنده ایی 24 میلیون تومان می باشد.

به گفته معاون بازاریابی و فروش  سایپا پیش فروش خودرو ساندور استپ وی با موعد تحویل آذر و دی ماه سال جاری بوده  که با هدف جلوگیری از عرضه مجدد و توزیع عادلانه آن محدودیت کد ملی برقرار خواهد بود. بنابراین امکان ثبت نام تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تا کنون موفق به ثبت نام این خودرو نشده اند.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد بدلیل رفع عمده مشکلات قبلی سیستم فروش اینترنتی و افزایش سرعت عملیات ثبت نام امیدوارم که مشتریان در هنگام ثبت نام با مشکل خاصی مواجه نشوند ، فلذا از هموطنان و مشتریان درخواست داریم به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی دفاتر غیر مجاز، فقط از طریق سایت اینترنتی شرکت سایپا به نشانی www.saipacorp.com  اقدام به ثبت نام نمایند.


برای مشاهده جدول در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک نمایید
برای مشاهده جدول در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک نمایید
طبقه بندی: اتومبیل، 
توسط کیانوش
برچسب ها: پیش فروش خودرو ساندور استپ وی، ساندور استپ وی، پیش فروش ساندور استپ وی،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مجله اینترنتی Info Panel می باشد.
قالب وبلاگقالب وبلاگ