مجله اینترنتی Info Panel
 
:::مجــله ای بــرای هــمه ایــرانــیان:::

اخبار

موبایل

کامپیوتر

دوربین اتومبیل
دانلود موزیک
عکس آشپزی

مدل لباس

سلامت

خواص خوراکی ها

 فرصتهای شغلی

 فروشگاه


Make your flash banner free online
 براساس گزارش BBC، منتقدان فناوری كه دو هفته این اسمارت‌فون جدید را مورد آزمایش قرار داده‌اند متوجه سوخنگی‌هایی در نمایشگر گوشی شده‌اند درحالی كه دیگر كاربران به رنگ‌پریدگی‌های گل‌آلودی روی نمایشگر پی برده‌اند.
دانش > فناوری
شرکت گوگل امیدوار بود با رونمایی و عرضه اسمارت‌فون جدیدش بتواند به رقابت با رقبای بزرگ خود در صنعت اسمارت‌فون بپردازد، اما چندی از عرضه این گل سرسبد محصولات گوگل نگذشته که شکایت‌ها از نمایشگر بدکیفیت آن آغاز شده‌است.


گوگل اعلام كرد درحال بررسی این مشكل است و آن را بسیار جدی می‌پندارد. محصول جدید گوگل، پیكسل دو و پیكسل 2 XL با هدف نفوذ به بازار پررقابت گوشی‌های هوشمند كه تحت سلطه اپل و سامسونگ است عرضه شده‌اند.

سال گذشته پیكسل 1 باوجود نقد‌های خوبی كه به دنبال داشت، با فروشی به شدت ناچیز مواجه شد و تنها 0.5 درصد از بازار جهان را به خود اختصاص داد. پیكسل 2 توسط شركت HTC تولید شده‌است، اما پیكسل 2XL را شركت LG ساخته‌است.

نمایشگر

بازبینی پیكسل 2XL نشان می‌دهد وسط نمایشگر این گوشی دچار مشكل سوختگی می‌شود، این مشكل به شرایطی گفته می‌شود كه هاله ای از تصویری كه برای مدتی طولانی روی نمایشگر بوده، روی تصاویر دیگر افداده و كیفیت را پایین می‌آورد.

این پدیده در نمایشگرهای قدیمی و سنتی پدیده‌ای رایج است، اما نباید آن را در نمایشگرهای پیشرفته امروزی مشاهده كرد. در گوشی‌های گوگل، هاله‌ای از نوار راهنمای صفحه اصلی را می‌توان روی تصاویر دیگر دید، یعنی در زمانی كه كاربر درحال نمایش دیگر صفحه‌ها، به جز صفحه اصلی است، هاله نوار راهنما روی تصاویر دیده می‌شود.

ماریو كوئیروز قائم‌مقام خط تولید پیكسل گوگل در واكنش به این نقص فنی گفت ما تمامی گزارش‌های دریافتی را جدی گرفته و مهندسان ما درحال بررسی این موضوع هستند و به زودی به روز‌رسانی‌هایی برای اصلاح این نقص ارائه خواهد شد.

در چنین شرایطی، ترسناك‌ترین سناریو برای گوگل توقف خط تولید گوشی‌های پیكسل است، محصولی كه تاكنون با تاخیری یك ماهه در مدت ارسال مواجه شده‌است و در آینده‌ای نزدیك نیز باید در انتظار مرجوع شدن آنها بود.

طبقه بندی: مـوبــایــل، 
توسط کیانوش
برچسب ها: نقص فنی نمایشگرهای پیکسل، اسمارت‌فون، پیكسل گوگل،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مجله اینترنتی Info Panel می باشد.
قالب وبلاگقالب وبلاگ